Ürün ve hizmetlerin en iyisine, yüksek hızla ve güvenle ulaşmak her geçen gün daha yaşamsal ve gerekli. Bu yüzden teknolojik çözümlerin dağıtımı, dolaşımı, ulaşımı hızlı ve kusursuz gerçekleşmeli. Çünkü başarı, hedeflerinizi elde ederken bütün süreçlerde kesintisiz tasarruf sağlayabilmeniz ile doğru orantılı.

            Yeni pazarların kapılarını ancak doğru çözüm ortağını seçerek ardına kadar açabilirsiniz. Ortağınızın teknolojideki uzmanlığı ve lojistik destekteki gücü size güven vermeli. Daha verimli ve daha kârlı ilerleyebilmeniz, ancak tedarik zincirinin doğru yönetimi ve katma değer üreten müşteri ilişkileri anlayışının koşulsuz benimsenmesiyle mümkün.

Malcom Bilgisayar & Nasa Bilgisayar, stratejik planını bu gerekleri gözeterek yapmaktadır.

            Üretici, bayi ve son kullanıcı arasındaki zincirin en etkin halkası olmak hedefi ile yola çıkan Malcom Bilgisayar & Nasa Bilgisayar; taşıdığı misyon, sahip olduğu vizyon ve temsil ettiği değerler sayesinde, kısa sürede sektörde öncü olmayı hedeflemiştir.

            Malcom Bilgisayar & Nasa Bilgisayar kurulduğu (Nasa-1998 / Malcom-2004) yılından bugüne Malatya'da teknoloji dağıtıcısı olarak yetinmeyip internet üzerinden Türkiye'nin tüm illerine açıldı, sektör içerisindeki yerini sürekli büyütmektedir. Malcom Bilgisayar & Nasa Bilgisayar 100’ü aşkın küresel markanın tedariğini yaparken, her geçen gün iş ortakları için yeni katma değerler yaratmayı sürdürmektedir.

            Malcom Bilgisayar & Nasa Bilgisayar, 2010 yılında ticaretin başkenti olan İstanbul'da web satışları için  Mecidiyeköy de satıış mağazasını açtı.2013 yılında İstanbul ve Batı Karadeniz'de toptan dağıtım yapan ve ithalat ürünleri bulunan Akasya Bilgisayar ile kurduğu birleşmeyi gerçekleştirerek taçlandırmıştır. Gerçekleşen bu ortaklıkla yurt dışından ithalat ürünleri getirerek ürün çeşitliliğini zenginleştirmiştir.

            Malcom Bilgisayar & Nasa Bilgisayar Bilişim sektöründe 19 yıllık deneyimine, önümüzdeki dönem için hedeflerini büyüten Malcom Bilgisayar & Nasa Bilgisayar, pazarda en zengin ürün tedarik eden şirket olma yolunda hızla ilerlemektedir. Genel Müdürlük görevini Nazım Akkaya'nın yürüttüğü Malcom Bilgisayar & Nasa Bilgisayar, bilginin, iletişimin, eğitim ve eğlencenin elektronik ortama taşındığı günümüzde her türlü ihtiyacı takip ederek, müşterilerine geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

            Bireysel kullanıcıya doğrudan ulaşan ürünlerdeki başarısının yanı sıra, kurumsal kanaldaki etkinlikleri için de Nasa Teknik Servis & Kurumsal Hizmetler adında firma açıp pazardaki konumunu güçlendiren Malcom Bilgisayar & Nasa Bilgisayar, bireysel tüketiciden, büyük kurumsal alıcılara kadar genişleyen her kademede etkinlikleri ile teknoloji pazarına yön veren firmaların başında gelmektedir. İş ortaklarına, üretici ve bayilerine kazançlı işbirliği yaratmak felsefesiyle hareket eden Malcom Bilgisayar & Nasa Bilgisayar’ın satış kanallarını; toptan, perakende, bayi kanalı, hızlı tüketim bayileri ve kırtasiyeler oluşturmaktadır.