Izgara Görünümü:
-10%
Hızlı Bak

Bloody B120 Turbo Led Aydınlatmalı Siyah Oyuncu Klavyesi

(0)
155,60TL 173,42TL

Kablolu LED aydınlatmalı Gamer KlavyeQ Türkçe7 adet multimedya tuşu (F tuşları üzerinde)AHEAD teknolojisi ile muhteşem 1msn tuş bildirim hızıAuto/Turbo Shot fonksiyonu ile herhangi bir tuş otomatik veya turbo ateşleme tuşu olarak ayarlanabilir5 kademe LED aydınlatma ile ışıklandırılmış harfler3 Anti-Ghost Tuşu ile FPS oyunlarına tam destekOyuncular..

-10%
Hızlı Bak
Hızlı Bak

Bloody B328 8 Tuş Kızılötesi Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi

(0)
192,40TL

Kablolu 8 adet Infrared Mekanik Switch’li, Q Türkçe Gamer KlavyeYenilikçi Infrared Switch ile aşınmaya, gecikmeye ve toza sonLK-Light Strike teknolojisi ile muhteşem 0,2msn tuş tepki süresiLK’de metal parçaların oluşturduğu gürültü dalgaları yoktur ve sinyalin gecikmesini önler.Sıfır Gecikme ile geleneksel Metal Switch’lerden 30msn daha hızlıPaslan..

Hızlı Bak

Bloody B930 RGB USB LK Mekanik Q-Türkçe Oyuncu Klavyesi

(0)
383,29TL

Bloody B930 RGB USB LK Mekanik Q-Türkçe Oyuncu Klavyesi Aydınlatma Var Bağlantı Kablolu Bilek Desteği Yok Dili Türkçe Q Fonksiyon Tuşları Var Klavye Tipi Mekanik Kullanım Amacı Oyun Multimedya Tuşları Yok Nümerik Tuşlar Yok Renk Siyah RGB Var Touchp..

Hızlı Bak

Gamepower Katana Rgb Mekanik Klavye Mavi Switch

(0)
290,18TL

Keskin, Parlak RGB AydınlatmaRGB aydınlatma oyun seansınız için en şık ve göz alıcı ambiyansı sunar. Tarzınıza uygun animasyonu 14 farklı ışık efekti ayarı arasından seçebilirsiniz. Metal Kasa ve Avuç İçi Desteği (Bileklik)Gamepower KATANA İnce şık tasarımlı metal kasası ergonomik ABS bilek desteği ile şık ve rahat bir tasarıma sahiptir. Ayarlana..

-8%
Hızlı Bak

Gamepower Saber Rgb Mekanik Klavye Mavi Switch

(0)
290,18TL 314,82TL

Gamepower Saber RGB Gaming Mekanik Klavye Çevresel RGB TasarımGüçlü mekanik switch ve güncellenmiş RGB ışıklandırma sistemi odanızın ambiyansını güçlendirecektir. Dört tarafı keskin RGB aydınlatma ile ortamınızı canlı tutun. Tam İstediğiniz GibiSABER RGB, Şık ve kompakt bir mühendislik ürünüdür. Güçlü aydınlatma efektlerine sahip S..

-4%
Hızlı Bak

MSI Vigor GK80 CR TR Cherry MX RGB Gaming Klavye VIGOR-GK80-TR

(0)
819,72TL 855,36TL

Klavye/Mouse Set HayırKlavye Tipi KabloluTasarım OyunTuş Takımı Q TürkçePC Bağlantı USB..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)