Tüm Alışverişleriniz'de Ücretsiz Kargo! Ayrıca sadece 4.90 TL farkla kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kingston Hyperx Alloy Fps HX-KB1BR1-UK/A2 Oyuncu Klavyesi

Gönderen Oyuncu 27/02/2018 0 Yorumlar

HyperX™ Alloy FPS Mekanik Oyun Klavyesi, FPS oyunları için ideal, minimalist, kompakt tasarıma sahiptir. Yerden tasarruf sağlayan yerleşimi, FPS mouse hareketi için masaüstündeki alanı maksimum düzeye çıkarırken, hareket halindeyken oyun oynamak için tam işlevsellik ve kolay taşınabilirlik özelliğini korumaya devam eder. Klavyenin sağlam çelik kasası, uzun süre sağlamlık ve dayanım sunmak üzere imal edilmiştir. Ultra taşınabilir özelliğe sahip HyperX Alloy FPS, klavyeyi saklamak ve muhafaza etmek için yüksek kaliteli file seyahat çantası ve turnuvalar, LAN etkinlikleri ve oyuna dahil olduğunuz her türlü mekan ve etkinlik için tasarlanmış olan aksesuarlar ile eksiksiz bir şekilde gelir.

Çıkarılabilir, mini USB örgülü güç kablosu yığın saklama gerekliliğini ve olası kablo hasarlarını azaltır. Yüksek hassasiyet, oyun sınıfı tuş kontağı ve güvenilirlik için, Almanya’da tasarlanan, geliştirilen ve üretilen dünyanın lider mekanik tuş anahtarı teknolojisi olan Cherry’nin önde gelen Gold Crosspoint teknolojisinin kullanıldığı Cherry® MX mekanik tuşlara sahiptir. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip altın kaplama kontakları sayesinde klavye toza ve kire karşı dayanıklıdır. Tuşlarda ise basınca dayanıklı metal alaşımlı yaylar bulunur. Her bir tuş için kalite ve tepki verme kabiliyetinde kayıp olmaksızın, 50 milyon tuş vuruşu garantisi söz konusudur. HyperX Alloy FPS’de, telefonunuzu şarjlı ve oyun modunda tutmak ve olası kesintilerin önüne geçmek için kullanışlı bir USB şarj bağlantı noktası, %100 Yanlış Tuş Algılama Önleme ve aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama işlevselliği mevcuttur. HyperX kırmızı arka ışıklı tuşları ön ayarlı altı LED modu ile dinamik aydınlatma efektleri sunar ve maksimum seviyede kontrol ve gelişmiş his için ilave edilmiş doku ile görsel açıdan çarpıcı, ilave kırmızı tuş kapakları ile birlikte gelir.

Özellikler
FPS oyunları için ideal kompakt tasarım
Sağlam çelik kasa
Çıkarılabilir kablosuyla ultra taşınabilir tasarım
Cherry® MX mekanik tuşlar
Kullanışlı USB şarj bağlantı noktası
Oyun modu, %100 Yanlış Tuş Algılama Önleme ve aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama işlevleri
Dinamik aydınlatma efektlerine sahip HyperX kırmızı arka ışıklı tuşlar
FPS oyunları için, ilave renk ve dokuya sahip tuş kapakları

Teknik Özellikler
Klavye
Anahtar: Cherry MX Brown
Tip: Mekanik
Arka ışık: Tek renkli, Kırmızı
Işık efektleri: 6 LED modu ve 5 parlaklık seviyesi
Bağlantı tipi: USB 2.0 (2 USB konektörü)
Düz geçişli USB: Evet (yalnızca cep telefonu şarjı)
Sorgulama hızı: 1000 Hz
Yanlış tuş algılama önleme: %100 yanlış tuş algılama önleme
Aynı Anda Basılan Tuşları Doğru Algılama: 6 tuş / Aynı Anda Basılan Tuşları Doğru Algılama modları
Medya kontrolü: Evet
Oyun Modu: Evet

Kablo
Tip: Çıkarılabilir, örgülü
Uzunluk: 1,8 m

Boyutlar
Genişlik: 441,65 mm
Derinlik: 129,38 mm
Yükseklik: 35,59 mm
Ağırlık (Klavye ve kablo ile birlikte): 1049 g

Garanti Süresi : 24 Ay

Cherry MX Switches Hakkında Bilgi
En son FPS oyunlarındaki savaş meydanlarında, efsanevi MOBA'lar ve destansı MMO dünyalarında hızlı yanıt veren, güvenilir klavyeye sahip olmak gerekir. HyperX™ Alloy klavyelerde size ileri seviyede tepki süresi ve sağlamlık sunmak üzere CHERRY® MX anahtar bulunmaktadır. Alman mühendisliğine sahip ve 50 milyondan fazla tuş vuruşu garantili CHERRY anahtarlar, yüksek hassasiyetli anahtar teması ve eşi benzeri görülmemiş güvenilirlik sunmak için lider Gold Crosspoint teknolojisinden faydalanmaktadır. İster her tuş vuruşunda çıkan tıklama sesinden hoşlanın ister daha sessiz dokunuşları tercih edin, CHERRY'de ihtiyacınıza uygun bir anahtar mutlaka bulunur. HyperX Alloy klavyelerdeki CHERRY anahtarlar minimum etkinleştirme kuvveti ile yanıt verir. Bu da yarışlarda mücadele ederken ya da 30 sayfalık bir makale oluştururken, bağlantı parçalarında daha az aşınma ve kopma ile birlikte daha yüksek bir konfor seviyesi anlamına gelir.

Üstün kalite, sağlamlık ve güvenilirlik için Gold Crosspoint teknolojisi
Anahtar başına 50 milyondan fazla tuş vuruşu garantili
Toza ve kire dayanıklı, kendi kendini temizleme özelliğine sahip kontaklar
Fiberglas takviyeli taban
Almanya'da tasarlandı, geliştirildi ve üretildi

Cherry MX Brown 
Daha güçlü işitsel ve dokunsal geribildirim ile yüksek doğruluk

CHERRY MX Brown anahtarlar, tıklamalı tip anahtarlar olup, tuşlara her basışta çok daha zengin işitsel ve dokunsal geribildirim sunar. Tıklamalı tip anahtarlar, daha yüksek sıfırlama eğilimine sahiptir ve daha fazla etkinleştirme kuvveti gerektirir. Bu nedenle bu anahtarlar hızlı dokunuşlarda biraz daha yavaş yanıt verebilir. Bu anahtarlar, belirgin bir işitsel ve dokunsal tuş vuruşu doğrulaması için hızdan ödün vermeyi göze alan oyuncuların ve yazarların hoşuna gidecektir.

Etiketler: Kingston HyperX

Yorum Yap